ART DORA DUVAR STİCKER 50*70 CM

ÜRÜN ÖZELLİĞİ Vinil (Şeffaf plastik üzerine baskı) malzeme üzerine, offset tekniği ile basıldığı için ürün kalitesi diğer basım tekniklerine göre çok yüksektir. Vinil malzemenin arkası azaltılmış yapışkan ile donatılmış olması nedeniyle yapıştırılması kolaydır. Ürün tamamrn perakende paketlenmiş olarak hazırlanmıştır. Ürünlerimizin üretiminde sağlığa zararlı olabilecek boyalar kullanılmamaktadır. VİNİL DUVAR ÇIKARTMASI VİNİL DUVAR DUVAR STICKERI UYGULANIRKEN DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR: 1- Ürün duvara uygulandıktan sonra yumuşak bir bezle üzerine bastırılarak arada kalan havanın dışarı çıkartılarak iyice yapışması sağlanmalıdır. (En iyisi tırnağınızın tersi ile bastırmaktır.) 2- Bu ürün duvar boyasına ilk yapıştırma aşamasında zarar vermemesi rağmen, boyanın uygulanmasına bağlı olarak noktasal bazda bazı boyaların zedelenmesine neden olabilir. Bu nedenle sticker duvarda görünmeyen bir yerde denenmelidir. 12 saat sonra sticker duvara tam olarak yapışır. 3- Ürün duvara uygunırken, ön yüzlerinin birbirine yapışması durumunda yapışkan taraf üstteki baskıyı zedeleyebilir. Bu nedenle ürünün birbirine yapışmaması için azami dikkat gösterilmelidir. 4- Bu ürün parlak cins boya ve yüzeylere yapıştırılabilir.
 Ürün Özellikleri :
  Stickerlar   Duvar Sticker
  Garanti Süresi (Ay)   24
  Garanti Açıklama   KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır.
  Yurtdışına Satış   Yok
  Stok Kodu   EVARTDR001

İlk yorum yapan siz olun!..

Yorum Yap
Taksit Seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
75.000 TL nin altındaki tutarlar için taksit yapılamamaktadır.
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
100 TL nin altındaki tutarlar için taksit yapılamamaktadır.
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
75.000 TL nin altındaki tutarlar için taksit yapılamamaktadır.

(1) = Garanti Kredi Kartları: Bonus, Shop and Miles ve Flexi / Denizbank, ING Bank, Türkiye Finans Happy Bonus Kartları, TEB ve Şeker Bank'a ait Bonus Card'lar

(2) = Maximum Kartlar: Maximum Kart, Maximum Logolu Ziraat Bankası Kredi Kartları.

(3) = Axess Kartlar: Odea Bank Axess kredi kartları, Axess kredi kartı özelliklerine sahiptir.