ART VİNİL MENEKŞE DUVAR STİCKERI

ÜRÜN ÖZELLİĞİ Vinil (Şeffaf plastik üzerine baskı) malzeme üzerine, offset tekniği ile basıldığı için ürün kalitesi diğer basım tekniklerine göre çok yüksektir. Vinil malzemenin arkası azaltılmış yapışkan ile donatılmış olması nedeniyle yapıştırılması kolaydır. Ürün tamamrn perakende paketlenmiş olarak hazırlanmıştır. Ürünlerimizin üretiminde sağlığa zararlı olabilecek boyalar kullanılmamaktadır. VİNİL DUVAR ÇIKARTMASI DUVAR STICKERI UYGULANIRKEN DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR: 1- ÜRÜN DUVARA UYGULANDIKTAN SONRA YUMUŞAK BİR BEZLE ÜZERİNE BASTIRILARAK ARADA KALAN HAVANIN DIŞARI ÇIKARTILARAK İYİCE YAPIŞMASI SAĞLANMALIDIR. (EN İYİSİ TIRNAĞINIZIN TERSİ İLE BASTIRMAKTIR.) 2- BU ÜRÜN DUVAR BOYASINA ZARAR VERMEMESİ RAĞMEN, BOYANIN UYGULANMASINA BAĞLI OLARAK NOKTASAL BAZDA BAZI BOYALARIN ZEDELENMESİNE NEDEN OLABİLİR. BU NEDENLE STİCKER DUVARDA GÖRÜNMEYEN BİR YERDE DENENMELİDİR. 3- ÜRÜN DUVARA UYGUNIRKEN, ÖN YÜZLERİNİN BİRBİRİNE YAPIŞMASI DURUMUNDA YAPIŞKAN TARAF ÜSTTEKİ BASKIYI ZEDELEYEBİLİR. BU NEDENLE ÜRÜNÜN BİRBİRİNE YAPIŞMAMASI İÇİN AZAMİ DİKKAT GÖSTERİLMELİDİR. 4- BU ÜRÜN PARLAK CİNS BOYA VE YÜZEYLERE YAPIŞTIRILABİLİR.
 Ürün Özellikleri :
  Seçenek   124x44 Cm
  Seçenek   Siyah - Kahverengi
  Stickerlar   Duvar Sticker
  Garanti Süresi (Ay)   12
  Garanti Açıklama   KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır.
  Yurtdışına Satış   Yok
  Stok Kodu   EVARTDP023

İlk yorum yapan siz olun!..

Yorum Yap
Taksit Seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
75.000 TL nin altındaki tutarlar için taksit yapılamamaktadır.
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
100 TL nin altındaki tutarlar için taksit yapılamamaktadır.
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
75.000 TL nin altındaki tutarlar için taksit yapılamamaktadır.

(1) = Garanti Kredi Kartları: Bonus, Shop and Miles ve Flexi / Denizbank, ING Bank, Türkiye Finans Happy Bonus Kartları, TEB ve Şeker Bank'a ait Bonus Card'lar

(2) = Maximum Kartlar: Maximum Kart, Maximum Logolu Ziraat Bankası Kredi Kartları.

(3) = Axess Kartlar: Odea Bank Axess kredi kartları, Axess kredi kartı özelliklerine sahiptir.